⭐ - 30 % na VIP proizvode!
🍂Jesenski favoriti sada do −40%
🔐Psst ... Tvoje tajno iznenađenje je spremno!🎁 

Košarica

Zatvoriti

Nemate artikala u košarici.

Dolce&Gabbana Light Blue Toaletna voda

Za žene

Dolce&Gabbana Light Blue

Za žene
Toaletna voda

100 ml

78,38 €

58,00 €

58,00 € / 100 ml, s PDV-om

Na zalihi

-26%

10 % popusta s kodom JESEN10

Popust 
aktiviran

Nova cijena: 52,20 €

100 ml Tester

40,50 €

40,50 € / 100 ml, s PDV-om

Na zalihi

50 ml

46,50 €

93,00 € / 100 ml, s PDV-om

Na zalihi

10 % popusta s kodom JESEN10

Popust 
aktiviran

Nova cijena: 41,85 €

30 ml

42,78 €

38,50 €

128,33 € / 100 ml, s PDV-om

Na zalihi

-10%

25 ml

40,00 €

38,00 €

152,00 € / 100 ml, s PDV-om

Na zalihi

-5%

20 % popusta s kodom JESEN20

Popust 
aktiviran

Nova cijena: 30,40 €

25 ml

33,50 €

134,00 € / 100 ml, s PDV-om

Na zalihi

100 ml za ponovo punjenje

81,31 €

81,31 € / 100 ml, s PDV-om

Na zalihi

20 % popusta s kodom JESEN20

Popust 
aktiviran

Nova cijena: 65,05 €

200 ml za ponovo punjenje

98,79 €

49,40 € / 100 ml, s PDV-om

Na zalihi

10 % popusta s kodom JESEN10

Popust 
aktiviran

Nova cijena: 88,91 €

Očekivani datum isporuke

GLS 4-6 radnih dana

Zašto kupovati kod nas?

  • 100 % originalni proizvodi
  • Najbolje cijene na tržištu
  • Brza i pouzdana dostava

Sastav

Gornje note sicilijanski limun, zvončić, kedar, jabuka

Srednje note jasmin, bambus, bijela ruža

Bazne note kedar, ambra, mošus

O proizvodu

Opis
Ocjena (54)
Prosječna ocjena: 4.6
Aritmetička sredina 54 dostavljenih ocjena.
Silva 13.5.2022

Ocjena posjetitelja

Izvješće

Najbolji

PrednostiSvjež..pravi ljetni

SlabostiNema

Kristina 12.5.2022

Ocjena posjetitelja

Izvješće

Prekrasan miris

PrednostiUmjeren a sensualan

SlabostiNema

Odabrano za vas

Najprodavaniji proizvodi

Nedavno gledano

Lijepa.hr

Prijava

Kolačići Zatvoriti

Kolačiće upotrebljavamo kako bismo personalizirali sadržaj i oglase, omogućili značajke društvenih medija i analizirali promet. Isto tako, podatke o vašoj upotrebi naše web-lokacije dijelimo s partnerima za društvene medije, oglašavanje i analizu, a oni ih mogu kombinirati s drugim podacima koje ste im pružili ili koje su prikupili dok ste upotrebljavali njihove usluge.

Vaše postavke kolačića

Ovdje imate mogućnost prilagoditi kolačiće prema vlastitim preferencijama i kasnije to detaljnije izmijeniti ili isključiti u bilo kojem trenutku na dnu web stranice.

Tehnički kolačići nužni su za ispravno funkcioniranje web stranice i svih funkcija koje nudi.

Provodimo personalizaciju na temelju proizvoda koje gledate. Zatim prilagođavamo prikazani sadržaj prema onome što vas zanima.

Ovi kolačići omogućuju nam mjerenje performansi naše web stranice i uz pomoć dobivenih podataka možemo poboljšati iskustvo kupnje za naše kupce.

Ovi kolačići koriste se od strane oglašivačkih i društvenih mreža, uključujući Google, radi prijenosa osobnih podataka i prilagodbe oglasa kako bi vam bili zanimljivi.

Prati raspoloživost Zatvoriti

Poslat ćemo vam e-mail čim proizvod bude na zalihi.