PIZ BUIN Allergy Sun Sensitive Skin Face Cream
Zaštita od sunca protiv alergije50 ml
Na zalihi
9,50 €
⭐ - 30 % na VIP proizvode!
🍂Jesenski favoriti sada do −40%
🔐Psst ... Tvoje tajno iznenađenje je spremno!🎁
Kod:
400 ml SPF30
14,50 €
3,63 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
400 ml SPF50+
20,50 €
5,13 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
200 ml SPF30
10,50 €
5,25 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
200 ml SPF50+
14,50 €
7,25 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
Očekivani datum isporuke
GLS 4-6 radnih dana
Zašto kupovati kod nas?
| Stanje kože | Osjetljiva, Osjetljiva i nadražena, |
| Zaštitni faktor SPF | Visoka zaštita SPF 30 - 50, Srednja zaštita SPF 15-25, Vrlo visoka zaštita SPF 50+, |
| Vodootporan | DA, |
| Tekstura | Mlijeko, |
| Tip kože | Za sve vrste kože, |
Ostali proizvodi iz asortimana
PIZ BUIN Allergy
Odabrano za vas
Najprodavaniji proizvodi
Nedavno gledano