Elizabeth Arden 5th Avenue
Dezodorans150 ml
Na zalihi
7,50 €
⭐ - 30 % na VIP proizvode!
🍂Jesenski favoriti sada do −40%
🔐Psst ... Tvoje tajno iznenađenje je spremno!🎁
Kod:
125 ml
26,00 €
20,80 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi 1-3 komada
125 ml Tester
19,00 €
15,20 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
75 ml
20,50 €
27,33 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
75 ml oštećena kutija
18,00 €
24,00 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi 1-3 komada
30 ml
15,00 €
50,00 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
Očekivani datum isporuke
GLS 4-6 radnih dana
Zašto kupovati kod nas?
Gornje note jorgovan, magnolija, bergamot, đurđevak, cvijet lipe, mandarina
Srednje note bugarska ruža, ljubičica, ylang-ylang, jasmin, breskva, muškatni oraščić, tuberoza, karanfil
Bazne note ambra, mošus, sandalovo drvo, iris, vanilija, klinčić
Ocjena posjetitelja
Predobar i postojan parfem
PrednostiMiriše cijeli dan, nije preintezivan pa je odličan za sva godišnja doba
SlabostiNema
Ocjena posjetitelja
PrednostiMnogo dobar,postojan parfem
SlabostiNema
Ostali proizvodi iz asortimana
Elizabeth Arden 5th Avenue
Odabrano za vas
Najprodavaniji proizvodi
Nedavno gledano