Sergio Tacchini I Love Italy
Toaletna voda50 ml
Na zalihi
6,50 €
⭐ - 30 % na VIP proizvode!
🍂Jesenski favoriti sada do −40%
🔐Psst ... Tvoje tajno iznenađenje je spremno!🎁
Kod:
200 ml
45,50 €
22,75 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
200 ml oštećena kutija
35,00 €
17,50 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
100 ml
38,00 €
38,00 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
30 ml
25,50 €
85,00 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
Očekivani datum isporuke
GLS 4-6 radnih dana
Zašto kupovati kod nas?
Gornje note bergamot, cvijet naranče, bosiljak, korijander, klinčić, gardenija, breskva
Srednje note jasmin, ylang-ylang, iris, ruža, ružmarin, lavanda, orhideja, tuberoza
Bazne note mošus, pačuli, ambra, sandalovo drvo, vetiver, opopanax, klinčić, lavanda, kokos, smirna
Ovaj proizvod još nema ocjenu. Budite prvi.
Odabrano za vas
Najprodavaniji proizvodi
Nedavno gledano