Wella Professionals Oil Reflections
Regenerator za sve tipove kose200 ml
Na zalihi
17,50 €
⭐ - 30 % na VIP proizvode!
🍂Jesenski favoriti sada do −40%
🔐Psst ... Tvoje tajno iznenađenje je spremno!🎁
Kod:
1000 ml
33,50 €
3,35 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi 1-3 komada
500 ml
19,50 €
3,90 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi
250 ml
12,50 €
5,00 € / 100 ml, s PDV-omNa zalihi 1-3 komada
Očekivani datum isporuke
GLS 4-6 radnih dana
Zašto kupovati kod nas?
| Prema tipu kose | Obojena kosa, Svi tipovi kose, |
Ostali proizvodi iz asortimana
Wella Professionals Oil Reflections
Odabrano za vas
Najprodavaniji proizvodi
Nedavno gledano