2K Miss Pinky Born to Be Pink
Dekorativna kozmetika60,2 g | 66,9 g | 129,4 g
Na zalihi 3 verzije
od 13,50 €
⭐ - 30 % na VIP proizvode!
🍂Jesenski favoriti sada do −40%
🔐Psst ... Tvoje tajno iznenađenje je spremno!🎁
Kod:
4,2 g nijansa: 030 Cool
10,00 €
238,10 € / 100 g, s PDV-omNa zalihi
4,2 g nijansa: 310 Essential Violet
10,00 €
238,10 € / 100 g, s PDV-omNa zalihi 1-3 komada
4,2 g nijansa: 001 Pearly Nude
10,50 €
250,00 € / 100 g, s PDV-omNa zalihi 1-3 komada
Očekivani datum isporuke
GLS 4-6 radnih dana
Zašto kupovati kod nas?
| Ruža za usne | Sjajna, |
| Vrsta ruža za usne | Tekuća, Klasična, |
| Boja | roza, smeđa, crvena, transparentna, koraljna, narančasta, ljubičasta, |
Ocjena posjetitelja
Preporučujem !
PrednostiRuž je trajan. Boja postojana i ne isušuje usne.
Ocjena posjetitelja
Preporučujem !
PrednostiRuž je trajan. Boja postojana i ne isušuje usne.
Odabrano za vas
Najprodavaniji proizvodi
Nedavno gledano